LISTOLET & HLUCHÝ DOVRAT

Thu Mar 07 00:00:00 CET 2019 Thu Mar 07 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

Pěkný panákový pátek aneb MDŽ je tu zas

Fri Mar 08 00:00:00 CET 2019 Fri Mar 08 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

Srdan Kuzmanovič and Ek Balam trio

Sat Mar 09 00:00:00 CET 2019 Sat Mar 09 00:00:00 CET 2019
gypsy jazz, swingmanouche, sintimusic www.sopa. cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

Vražda v salonním coupé - divadlo DNO

Sun Mar 10 00:00:00 CET 2019 Sun Mar 10 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

POZDNÍ SBĚR folkrock

Tue Mar 12 00:00:00 CET 2019 Tue Mar 12 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

STARÝ FÓRY country

Thu Mar 14 00:00:00 CET 2019 Thu Mar 14 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

Blues Station - 160 let kapely :-)

Sat Mar 16 00:00:00 CET 2019 Sat Mar 16 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

NEPÁL Robert Bazika - cestovatelská beseda

Mon Mar 18 00:00:00 CET 2019 Mon Mar 18 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

Jan Včelař trio a hosté

Tue Mar 19 00:00:00 CET 2019 Tue Mar 19 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

Pěšáci - country music

Sat Mar 23 00:00:00 CET 2019 Sat Mar 23 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

avaroM dnaBseulB

Tue Mar 26 00:00:00 CET 2019 Tue Mar 26 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

Jaroslav Samson Lenk

Thu Mar 28 00:00:00 CET 2019 Thu Mar 28 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

Jitka Šuranská & P. Uvira

Sun Mar 31 00:00:00 CET 2019 Sun Mar 31 00:00:00 CET 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

RUSKO Kuba Venglář - cestovatelká beseda

Mon Apr 01 00:00:00 CEST 2019 Mon Apr 01 00:00:00 CEST 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

GABRIELA VERMELHO a GaRe

Thu Apr 04 00:00:00 CEST 2019 Thu Apr 04 00:00:00 CEST 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

Jiří Schelinger revival

Sat Apr 06 00:00:00 CEST 2019 Sat Apr 06 00:00:00 CEST 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

Nezmaři

Tue Apr 09 00:00:00 CEST 2019 Tue Apr 09 00:00:00 CEST 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

Fresh Minute

Thu Apr 11 00:00:00 CEST 2019 Thu Apr 11 00:00:00 CEST 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa

PERU - cestovatelská beseda

Sun Apr 14 00:00:00 CEST 2019 Sun Apr 14 00:00:00 CEST 2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2019 - Zelenáčova šopa