ZVA 12-18 band (blues rock)

Thu Nov 01 00:00:00 CET 2018 Thu Nov 01 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

F-dur Jazzband

Sun Nov 04 00:00:00 CET 2018 Sun Nov 04 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Lidé a hory Ekvádoru (beseda)

Mon Nov 05 00:00:00 CET 2018 Mon Nov 05 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Jimmy Bozeman & The Lazy Pigs

Thu Nov 08 00:00:00 CET 2018 Thu Nov 08 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Funny Felows - Old Time Band

Sat Nov 10 00:00:00 CET 2018 Sat Nov 10 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Žalman & spol. (folk)

Mon Nov 12 00:00:00 CET 2018 Mon Nov 12 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Jakub Noha Band, host Miky Marusjak

Tue Nov 13 00:00:00 CET 2018 Tue Nov 13 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Peter Lipa Band (jazz)

Thu Nov 15 00:00:00 CET 2018 Thu Nov 15 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Včelařovo jazzové trio & host Vojta Emmer

Fri Nov 16 00:00:00 CET 2018 Fri Nov 16 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

JAZZBOOK (dixieland)

Sat Nov 17 00:00:00 CET 2018 Sat Nov 17 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Trio - Vladimír Merta + Jan Hrubý + Ondřej Fencl

Sun Nov 18 00:00:00 CET 2018 Sun Nov 18 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Indie, těžko uvěřitelná země - Jakub Venglář (cestovatelská beseda)

Mon Nov 19 00:00:00 CET 2018 Mon Nov 19 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Blanka Šrůmová, Jana Sahara Hedl a Něžná noc (rock)

Tue Nov 20 00:00:00 CET 2018 Tue Nov 20 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Trapeři a Robert Křesťan (folk)

Thu Nov 22 00:00:00 CET 2018 Thu Nov 22 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

HOP TROP (folk)

Sun Nov 25 00:00:00 CET 2018 Sun Nov 25 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

HOP TROP (folk)

Mon Nov 26 00:00:00 CET 2018 Mon Nov 26 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

Live Foyn Friis Quintet (Norsko/CZ/SK) jazz

Wed Nov 28 00:00:00 CET 2018 Wed Nov 28 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín

VANUA2 pop/world music

Thu Nov 29 00:00:00 CET 2018 Thu Nov 29 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program na listopad 2018 - Zelenáčova šopa Zlín