Inspiration Tchéque - divadlo

Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

JAZZBOOK

Sat Nov 04 00:00:00 CET 2017 Sat Nov 04 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

Marnatosnaha + Stromy

Sun Nov 05 00:00:00 CET 2017 Sun Nov 05 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

Cestovatelská beseda - SRÍ LANKA

Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

Jiří Kočata Quartet (jazz)

Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

HB band (jazz, swing)

Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

Svaťa Kotas Band + East West - bluegrass

Sat Nov 11 00:00:00 CET 2017 Sat Nov 11 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

Žalman a spol. (folk)

Sun Nov 12 00:00:00 CET 2017 Sun Nov 12 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

Žalman a spol (folk)

Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

Ruchadze Band - Amsterdam Beyon

Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

K.aP.P.R. - křest CD (alternativ folk)

Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

LACO DECZI & CELULA NEW YORK

Sun Nov 19 00:00:00 CET 2017 Sun Nov 19 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

APOACHE (pop-jazz)

Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

F-DUR Jazzband

Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

BENNY LACKNER TRIO (jazz)

Sun Nov 26 00:00:00 CET 2017 Sun Nov 26 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

Cestovatelská beseda

Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

ZZ&Die Vogelmänner (punky funky fejetony, spisovatel Zdeněk Zapletal

Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín

JAKUB NOHA BAND (blues-folk)

Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program listopad 2017 Zelenáčova šopa Zlín