Děkujeme za Váš zájem o vylepení Vašeho plakátu na Plakátovně! Po vyplnění níže uvedeného formuláře bude Váš plakát ihned zveřejněn. Než se ovšem do toho pustíte, přečtěte si prosím podmínky výlepu. Pokud jste již naším platícím partnerem a chcete plakát pouze odeslat ke zpracování, přejděte na zjednodušený formulář.

Následuje formulář pro výlep plakátu. Věnujte prosím vyplňování velkou pozornost. Každá špatně uvedená položka může mít vliv na umístění Vašeho plakátu.

  Co je to vylepovací kód a jak jej získám?
 

Přiložte prosím soubor s Vaším plakátem a vyplňte jeho název.

  Vkládejte soubory ve formátu JPG nebo PNG.

Každý plakát inzeruje jednu nebo více akcí. Prosím, vyplňte všechny akce, které jsou obsažené na plakátu. Pokud plakát inzeruje pouze jednu akci, uveďte název akce/události stejný, jako je název plakátu.

×
 

Přidat další akci...

UPOZORNĚNÍ: Pokud je na plakátu více jak jedna akce (typicky například celoměsíční program), přidejte prosím další akci kliknutím na odkaz Přidat další akci. Jen tak bude mít Váš plakát maximální učinnost. Počet akcí na plakátu není omezený.

Zpracování plakátu může trvat i několik minut. Po odeslání prohlížeč nezavírejte, dokud nedostanete odpověď, že Váš plakát byl vylepen. Než formulář odešlete ke zpracování, ujistěte se, že jste všechny údaje vyplnili správně. Po odeslání již nebudete mít možnost plakát změnit, pouze jej celý odstranit.