Datum: Dnes

cyklus pořadů

Středa 9.1.2019 – Středa 4.12.2019
Hudební akademie

přednášky

Čtvrtek 31.1.2019 – Čtvrtek 12.12.2019
Akademie III. věku

výstava

Pátek 3.5.2019 – Sobota 30.11.2019 17:00 – 00:00
Výstava obrazů

fotosoutěž Valašsko 2019

Sobota 11.5.2019 – Pátek 18.10.2019
fotosoutěž Valašsko 2019

Myslivost - současnost a minulost

Sobota 8.6.2019 – Neděle 27.10.2019
Myslivost

Nabídka sportu

Sobota 15.6.2019 – Úterý 31.12.2019
Sportuj v Olomouci

Soutěž VKV - junior

Pátek 28.6.2019 – Sobota 30.11.2019
Vyfoť se na věži zámku a vyhraj značkový cyklopočítač!
Soutěž VKV - junior

Na skok do pravěku!

Úterý 2.7.2019 – Neděle 3.11.2019
Interaktivní výstava věnovaná období pravěku na Valašsku.
Na skok do pravěku!

Konopí

Pátek 5.7.2019 – Neděle 10.11.2019
Výstava o dřívějším i současném využití konopí.
Konopí

výstava

Neděle 1.9.2019 – Středa 30.10.2019
Finsko

Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomez

Pátek 6.9.2019 – Úterý 12.11.2019
Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomezí

Petr Hajdyla

Středa 11.9.2019 – Pátek 8.11.2019
Vernisáž 11.9.2019 18:00
Petr Hajdyla

Ivan Jakeš

Čtvrtek 12.9.2019 – Neděle 27.10.2019
Ivan Jakeš

Nová divadla M-klub

Sobota 21.9.2019 – Středa 22.4.2020
Nová divadla M-klub

Valašsko 2019

Sobota 21.9.2019 – Úterý 31.12.2019
Valašsko 2019

Akademie volného času 2019

Pondělí 23.9.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Akademie volného času 2019

Pár květin z Jeseníků

Sobota 28.9.2019 – Neděle 17.11.2019
Sárka Nesvadbová
Pár květin z Jeseníků

program kin

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
program kin ve Zlíně

Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Kino Valmez

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Kino Valmez

výstava

Čtvrtek 3.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Badurová

Absolventi

Čtvrtek 3.10.2019 – Neděle 27.10.2019
Zdeněk Trefil

Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Pondělí 7.10.2019 – Neděle 3.11.2019
Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Podzimní jazz bluesové dny

Úterý 8.10.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Podzimní jazz bluesové dny

přednášky

Středa 16.10.2019 – Středa 13.11.2019
Numismatici

PŘEČTENO

Pátek 18.10.2019 19:00
PŘEČTENO

Mirek Kemel trio

Pátek 18.10.2019 20:00
Mirek Kemel trio

Datum: Zítra

cyklus pořadů

Středa 9.1.2019 – Středa 4.12.2019
Hudební akademie

přednášky

Čtvrtek 31.1.2019 – Čtvrtek 12.12.2019
Akademie III. věku

výstava

Pátek 3.5.2019 – Sobota 30.11.2019 17:00 – 00:00
Výstava obrazů

Myslivost - současnost a minulost

Sobota 8.6.2019 – Neděle 27.10.2019
Myslivost

Nabídka sportu

Sobota 15.6.2019 – Úterý 31.12.2019
Sportuj v Olomouci

Soutěž VKV - junior

Pátek 28.6.2019 – Sobota 30.11.2019
Vyfoť se na věži zámku a vyhraj značkový cyklopočítač!
Soutěž VKV - junior

Na skok do pravěku!

Úterý 2.7.2019 – Neděle 3.11.2019
Interaktivní výstava věnovaná období pravěku na Valašsku.
Na skok do pravěku!

Konopí

Pátek 5.7.2019 – Neděle 10.11.2019
Výstava o dřívějším i současném využití konopí.
Konopí

výstava

Neděle 1.9.2019 – Středa 30.10.2019
Finsko

Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomez

Pátek 6.9.2019 – Úterý 12.11.2019
Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomezí

Petr Hajdyla

Středa 11.9.2019 – Pátek 8.11.2019
Vernisáž 11.9.2019 18:00
Petr Hajdyla

Ivan Jakeš

Čtvrtek 12.9.2019 – Neděle 27.10.2019
Ivan Jakeš

Nová divadla M-klub

Sobota 21.9.2019 – Středa 22.4.2020
Nová divadla M-klub

Valašsko 2019

Sobota 21.9.2019 – Úterý 31.12.2019
Valašsko 2019

Akademie volného času 2019

Pondělí 23.9.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Akademie volného času 2019

Pár květin z Jeseníků

Sobota 28.9.2019 – Neděle 17.11.2019
Sárka Nesvadbová
Pár květin z Jeseníků

program kin

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
program kin ve Zlíně

Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Kino Valmez

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Kino Valmez

výstava

Čtvrtek 3.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Badurová

Absolventi

Čtvrtek 3.10.2019 – Neděle 27.10.2019
Zdeněk Trefil

Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Pondělí 7.10.2019 – Neděle 3.11.2019
Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Podzimní jazz bluesové dny

Úterý 8.10.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Podzimní jazz bluesové dny

přednášky

Středa 16.10.2019 – Středa 13.11.2019
Numismatici

ŠlágrParta & Šlágr Párty

Sobota 19.10.2019
ŠlágrParta & Šlágr Párty

Nápoj Zdarma (nové CD)

Sobota 19.10.2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program říjen 2019 - Zelenáčova šopa

Manželství v kostce

Sobota 19.10.2019 19:00
O. Navrátil a Z. Kronerová www.september.cz, tel. 576 114 529
Manželství v kostce

Datum: Tento týden

cyklus pořadů

Středa 9.1.2019 – Středa 4.12.2019
Hudební akademie

přednášky

Čtvrtek 31.1.2019 – Čtvrtek 12.12.2019
Akademie III. věku

výstava

Pátek 3.5.2019 – Sobota 30.11.2019 17:00 – 00:00
Výstava obrazů

fotosoutěž Valašsko 2019

Sobota 11.5.2019 – Pátek 18.10.2019
fotosoutěž Valašsko 2019

Myslivost - současnost a minulost

Sobota 8.6.2019 – Neděle 27.10.2019
Myslivost

Nabídka sportu

Sobota 15.6.2019 – Úterý 31.12.2019
Sportuj v Olomouci

Soutěž VKV - junior

Pátek 28.6.2019 – Sobota 30.11.2019
Vyfoť se na věži zámku a vyhraj značkový cyklopočítač!
Soutěž VKV - junior

Na skok do pravěku!

Úterý 2.7.2019 – Neděle 3.11.2019
Interaktivní výstava věnovaná období pravěku na Valašsku.
Na skok do pravěku!

Konopí

Pátek 5.7.2019 – Neděle 10.11.2019
Výstava o dřívějším i současném využití konopí.
Konopí

výstava

Neděle 1.9.2019 – Středa 30.10.2019
Finsko

Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomez

Pátek 6.9.2019 – Úterý 12.11.2019
Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomezí

Petr Hajdyla

Středa 11.9.2019 – Pátek 8.11.2019
Vernisáž 11.9.2019 18:00
Petr Hajdyla

Ivan Jakeš

Čtvrtek 12.9.2019 – Neděle 27.10.2019
Ivan Jakeš

Nová divadla M-klub

Sobota 21.9.2019 – Středa 22.4.2020
Nová divadla M-klub

Valašsko 2019

Sobota 21.9.2019 – Úterý 31.12.2019
Valašsko 2019

Akademie volného času 2019

Pondělí 23.9.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Akademie volného času 2019

Pár květin z Jeseníků

Sobota 28.9.2019 – Neděle 17.11.2019
Sárka Nesvadbová
Pár květin z Jeseníků

program kin

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
program kin ve Zlíně

Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Kino Valmez

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Kino Valmez

výstava

Čtvrtek 3.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Badurová

Absolventi

Čtvrtek 3.10.2019 – Neděle 27.10.2019
Zdeněk Trefil

Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Pondělí 7.10.2019 – Neděle 3.11.2019
Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Podzimní jazz bluesové dny

Úterý 8.10.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Podzimní jazz bluesové dny

přednášky

Středa 16.10.2019 – Středa 13.11.2019
Numismatici

PŘEČTENO

Pátek 18.10.2019 19:00
PŘEČTENO

Mirek Kemel trio

Pátek 18.10.2019 20:00
Mirek Kemel trio

ŠlágrParta & Šlágr Párty

Sobota 19.10.2019
ŠlágrParta & Šlágr Párty

Nápoj Zdarma (nové CD)

Sobota 19.10.2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program říjen 2019 - Zelenáčova šopa

Manželství v kostce

Sobota 19.10.2019 19:00
O. Navrátil a Z. Kronerová www.september.cz, tel. 576 114 529
Manželství v kostce